Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
 1. Úvod
 2. Obchodné podmienky
 3. Výmena alebo vrátenie tovaru
Výmena alebo vrátenie tovaru

 

Vrátenie tovaru v lehote 14 dní

U nás možete tovar vrátiť bez udania dôvodu do 14 dní od prevzatia objednávky. Vrátiť môžete celú objednávku alebo len jej časť.

Postup:

 1. Vyplňte formulár pre odstúpenie od zmluvy - formulár vám bol zaslaný v potvrdzujúcom emaili o objednávke a zašlite nám ho na emailovú adresu eshop.dany@gmail.com, alebo ho vložte do zásielky s vráteným tovarom a ten zašlite na adresu: Daniel Scholc, Vyšná Voľa 15, 08621 Lukavica.
 2. Informujte nás prosím emailom na eshop.dany@gmail.com , že máme očakávat balíček a ideálne nám prosím zašlite i sledovacie číslo.
 3. Tovar je potrebné vrátiť najneskôr do 14 dní od doručenia objednávky. Náklady na odoslanie k nám hradí spotrebiteľ. Zásielku neposielajte na dobierku, taká zásielka nebude prevzatá.
 4. Tovar musí byť nepoškodený, neopotrebovaný, neznečistený, s visačkami a v stave, v akom ste ho od nás dostali. Pri nedodržaní tejto podmienky si môžeme jednostranne započítať náhradu vzniknutej škody voči vášmu nároku na vrátenie kúpnej ceny.
 5. Po obdržaní tovaru vám budú zaslané peňažné prostriedky za tovar a za najlacnejší spôsob dopravy, ktorý poskytujeme, bez ohľadu na to, akým spôsobom sme vám tovar doručili. V prípade, že vraciate iba časť tovaru a časť si ponechávate, platba za dopravu sa nevracia. Peňažné prostriedky zašleme najneskôr do 14 dní.

 

Výmena tovaru v lehote 14 dní

Nesadla vám veľkosť, alebo chcete tovar vymeniť za iný? Môžete tak urobiť do 14 dní od prevzatia zásielky.

Postup:

 1. Napíšte nám na email eshop.dany@gmail.com o požadovanom tovare na výmenu alebo zavolajte na tel. +421 950 732 413 
 2. Informujte nás prosím emailom  o tom, že máme očakávat balíček.
 3. Tovar je potrebné zaslať najneskôr do 14 dní od obdržania zásielky. Náklady na odoslanie k nám hradí spotrebiteľ. Zásielku neposielajte na dobierku, taká zásielka nebude prevzatá.
 4. Tovar musí byť nepoškodený, neopotrebovaný, neznečistený, s visačkami a v stave, v akom ste ho od nás dostali.
 5. Po obdržaní tovaru vám ZADARMO pošleme iný kus podľa vašej požiadavky. V prípade cenového rozdielu medzi pôvodným tovarom a novým tovarom vám rozdiel vrátime, prípadne rozdiel doplatíte.
 6. Pri opakovanej výmene v lehote 14 dní zadarmo zasielame tovar len u prvej výmeny. Pri každej ďalšej výmeny vám bude naúčtovaná doprava podľa nášho cenníka.